ارتقا اسکنر 09100061388ارتقا اسکنر فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

ارتقا اسکنر

اسکنر فلزیاب دستگاهی است که با استفاده از آن می‌توان فلزاتی که در عمق زمین و یا درون اجسامی مانند سنگ و صخره مدفون شده‌اند را کشف کرد. در حالت کلی می‌توان گفت هدف اصلی این دستگاه کمک به افراد برای پیدا کردن فلزاتی است که درون زمین، دیوار، صخره و یا …. دفن شده‌اند.

 

 

خرید و فروش قطعات در دیجی کالا

 

 

 

اسکنرهای فلزیاب قادر به تشخیص و تمایز بین انواع مختلف فلزات هستند. معمولاً این دستگاه‌ها قادرند فلزاتی مانند:

1. فلزات آهنی: شامل فلزاتی مانند آهن، فولاد، پیچ و مهره و سایر فلزات آهنی است.

2. فلزات آلومینیوم: شامل فلزاتی مانند آلومینیوم، کنسروهای آلومینیومی و اشیاء آلومینیومی دیگر است.

3. فلزات نقره و طلا: شامل جواهرات، سکه‌ها، طلا و نقره و سایر فلزات گرانبها است.

4. فلزات برنج و برنز: شامل فلزاتی مانند برنج، برنز و آلیاژهای مشابه است.

5. فلزات نیکل و تیتانیوم: شامل فلزاتی مانند نیکل، تیتانیوم و سایر آلیاژهای مشابه است.

اسکنرهای فلزیاب قادر به تشخیص این نوع فلزات با توجه به تغییرات در میدان الکترومغناطیسی ایجاد شده توسط فلزات هستند. با ارائه هشدار یا نمایش محل وجود فلزات، این دستگاه‌ها به کاربران امکان می‌دهند تا فلزات غیرمجاز را تشخیص داده و اقدامات مناسب را انجام دهند .

 

ارتقا اسکنر 09100061388
ارتقا اسکنر فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

 

 

آیا اسکنرهای فلزیاب قادر به تشخیص فلزات در زیر زمین هستند؟

بله، برخی اسکنرهای فلزیاب قادر به تشخیص فلزات در زیر زمین هستند. این نوع اسکنرها به عنوان اسکنرهای فلزیاب زمینی شناخته می‌شوند و معمولاً برای تشخیص فلزات در عمق‌های مختلف زیر زمین استفاده می‌شوند.

اسکنرهای فلزیاب زمینی از طریق ارسال سیگنال‌های الکترومغناطیسی به زیر زمین و دریافت سیگنال‌های بازتابی از فلزات، قادر به تشخیص و تمایز فلزات در عمق‌های مختلف هستند. با توجه به تغییرات در سیگنال‌های دریافتی، این اسکنرها قادر به تشخیص نوع فلز، عمق و موقعیت آن در زیر زمین می‌باشند.

اگرچه قدرت و دقت اسکنرهای فلزیاب زمینی ممکن است به توانایی‌ها و ویژگی‌های هر دستگاه بستگی داشته باشد. برخی از اسکنرهای پیشرفته می‌توانند فلزات را در عمق‌های بزرگتر و با دقت بالاتر تشخیص دهند. همچنین، نوع خاک و شرایط زمینی نیز می‌تواند تأثیری در عملکرد این دستگاه‌ها داشته باشد.

مهم است به این نکته توجه کنید که اسکنرهای فلزیاب زمینی برای استفاده در زمینهای خصوصی مانند ملک‌ها، بافت‌های باستانی و مکان‌های دیگر نیاز به مجوزهای مربوطه و رعایت قوانین محلی دارند.

 

 

ارتقا اسکنر 09100061388
ارتقا اسکنر فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

 

نکات مثبت و منفی فلزیاب های اسکنر :

همان طور که در ابتدای مطلب بیان شد ، فلزیاب های اسکنر دارای نکات مثبت و منفی می باشد که در این بخش می خواهیم به آن ها اشاره ای داشته باشیم . برای این که فلزی که زیر زمین پنهان است ، دور خودش میدان مغناطیسی ایجاد کند لازم است که مدت بسیار زیادی زیر زمین بماند تا اسکنر آن را تشخیص دهد . پس می توان نتیجه گرفت که اسکنر ها بر خلاف نقطه زن ها به هیچ عنوان به فلزات جدید زیر خاک مانند میخ ، قوطی های فلزی ، پاکت سیگار و … واکنش نشان نمی دهند . نقطه زن ها نمی توانند عمق هدف را مشخص کنند ، اما این کار از دست فلزیاب های اسکنر بر می آید .

این گونه سیستم ها از تکنولوژی نسبتا پیچیده ای برخوردار است و به همین علت است که کار کردن با فلزیاب های اسکنر دشوار تر از نقطه زن ها می باشد . از جهتی برخی از مجموعه ها خودشان بلد نیستند با دستگاه کار کنند . در نتیجه نمی توانند به مشتری طرز کار کردن با سیستم را آموزش دهند . در مجموعه ی کاوش فلزیاب تلاش کرده ایم تا تمامی موارد مربوط به کارکرد اسکنر ها را برای خریداران عزیز آموزش دهیم و از این جهت جای هیچ نگرانی نیست .

قیمت های فلزیاب اسکنر با توجه به سیستم خاص و منحصر به فرد خود گران تر از شعاع زن ها و نقطه زن ها می باشد ولی با این مواردی که بیان شد در بین طرفداران خودش از محبوبیت بالایی برخوردار است . فلزیاب اسکنر فول فایندر 4000 محصول شرکت سونی یکی از بهترین اسکنر های موجود در بازار می باشد که نسبت به قیمتش ارزش خرید بالایی دارد .

 

ارتقا اسکنر 09100061388
ارتقا اسکنر فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

 

به صورت کلی اسکنر گنج تصویری را میتوان به سه دسته زیر تقسیم بندی کرد :

  • اسکنر پالسی
  • اسکنر مگنومتر
  • اسکنر GPR

چند مورد از اسکنر ها را برای شما نام بردیم:

 

 

ارتقا اسکنر 09100061388
ارتقا اسکنر فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

ارتقای یک اسکنر فلزیاب ممکن است به چندین روش صورت بگیرد، اما بستگی به نوع اسکنر و سازنده آن دارد. در برخی موارد، اسکنرها از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری قابل ارتقا هستند، در حالی که در دیگر موارد، برخی اجزا فیزیکی اسکنر می‌توانند جایگزین شده یا ارتقا یافته شوند.

در زیر، روش‌های ارتقای معمول برای اسکنرهای فلزیاب را بررسی می‌کنیم:

1. به‌روزرسانی نرم‌افزاری: برخی اسکنرها از طریق اتصال به کامپیوتر و استفاده از نرم‌افزار مربوطه قابل به‌روزرسانی هستند. تولیدکنندگان می‌توانند به‌روزرسانی‌هایی را ارائه دهند که عملکرد، قابلیت‌ها، یا استحکام اسکنر را بهبود می‌بخشند.

2. تعویض باتری: برخی از اسکنرها باتری قابل تعویض دارند. در این صورت، می‌توانید باتری اصلی را با باتری قوی‌تر یا با ظرفیت بیشتر جایگزین کنید تا عمر باتری و زمان کارکرد اسکنر را افزایش دهید.

3. تعویض سوندها: سوندها یا آنتن‌هایی که امواج الکترومغناطیسی را ارسال و دریافت می‌کنند، می‌توانند در برخی اسکنرها قابل تعویض باشند. با تعویض یک سوند جدید با قابلیت‌های بهتر، ممکن است دقت و عمق تشخیص فلزات اسکنر ارتقا یابد.

4. خرید مدل جدید: در بعضی موارد، اگر یک مدل جدیدتر از اسکنر موردنظرتان در بازار موجود است، می‌توانید اسکنر قدیمی را با مدل جدیدتر و با قابلیت‌ها و ویژگی‌های بهتر تعویض کنید.

مهم است به نکاتی مانند گارانتی، سازنده، و دسترسی به نرم‌افزارها و مطالب راهنما توجه کنید. همچنین، قبل از انجام هرگونه ارتقا، بهتر است راهنمایی و دستورالعمل‌های سازنده را مطالعه کنید تا هرگونه مشکل در عملکرد یا تضمین گارانتی احتمالی را برطرف کنید.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09100061388-09909061300

 

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید گرشماکاربران گرامی بدنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید
میتوانید از طریق مربوطه اقدام به خرید فلزیابو فروش فلزیاب نمایید همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیابو فروش دستگاه فلزیابخود به صورت
حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن  با ما در ارتباط باشید.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 معرفی ایمیجر اسکورپیون ۷۰۰۰

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

سوالکده

( سوالات متداول درباره  فلزیاب )

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *