ارتقا فلزیاب آنفیبیو 09100061388ارتقا فلزیاب آنفیبیو فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

ارتقا فلزیاب آنفیبیو

فلزیاب آنفیبیو شرکت نوکتا یکی از پیشرفته ترین محصولات کشور ترکیه می باشد که با استفاده از ویژگی های خاصی که دارد تمامی اشیاء درون زمین را در سریع ترین زمان ممکن شکار می کند.

ویژگی های فلزیاب آنفیبیو مولتی شرکت نوکتا

فلزیاب آنفیبیو مولتی شرکت نوکتا یکی از سریع ترین دستگاه های شرکت نوکتا می باشد که در زمان بسیار کم می تواند مساحت بسیار زیادی را کاوش کند و در تمامی زمین های کوهستانی ،صخره ای ، ماسه های مرطوب و خشک و شن دیگر جاها می توان استفاده کرد این فلزیاب از لحاظ عمق زنی و سرعت بسیار قوی عمل می کند.

 

 

خرید و فروش قطعات در دیجی کالا

 

 

ویژگی دیگر آنفیبیو ضد اب بودن آن است که همین ویژگی این شرایط را فراهم می کند که کاوشگران در مناطق ساحلی و دریا و زیر آب دنبال اشیاء گرانبها و طلا باشند و تا 5 متر زیر آب می تواند کاوش کند و این فلزیاب مجهز به نفوذ گردو غبار است و به هیچ عنوان در مناطق که آشغال و خاک اینا زیاد است بازدهی خود را از دست نمی دهد.

تکنولوژی که در این دستگاه به کار گرفته است فقط دنبال شکار خود و قطعه های گرانبها و قیمتی مانند طلا ، نقره و … می باشد و به اشیای بی ارزش واکنش نشان نمی دهد و نویزهای مزاحم را به راحتی فیلتر می کند و باعث می شود که بازدهی کاوشگر بالا برود.

ویژگی های مهم هر فلزیاب کم وزن بودن و قابلیت حمل آن است که خوشبختانه این دستگاه دارای وزن بسیار کمی است و تمامی افراد می توانند هر جایی که می روند با خود ببرنند و به هیچ عنوان اذیت نشوند و یا وزن کم دستگاه باعث می شود که اپراتور بازدهی بیشتری را داشته باشد.

 

 

ارتقا فلزیاب آنفیبیو  09100061388
ارتقا فلزیاب آنفیبیو فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

 

تست و عمق زنی فلزیاب مولتی آنفیبیو شرکت نوکتا

دستگاه آنفیبیو در 3 عمق متفاوت تنظیم می شود و کاوشگران متناسب با اهدافی که دارند می توانند عمق مربوطه خود را انتخاب کنند و به شکار سکه و اشیاء گرانبها بپردازند.

وجود کویل ها و همچنین تنظیمات در عمق زنی فلزیاب مولتی آنفیبیو خیلی مهم است و هر چقدر فرد توانایی های بالایی در کاوش و بالانس دستگاه داشته باشد به راحتی می تواند عمق زنی را ارتقاء دهد.

طبق تجربه کاوشگران و همچنین بر اساس سایت رسمی شرکت ترکیه نوکتا ماکرو با این سیستم توانستند اشیاء قیمتی بین ارتفاع های 1.2 تا 2 متر را پیدا کنند.

عمق زنی فلزیاب آنفیبیو مولتی به حجم اهداف هم بستگی دارد به عنوان مثال اگر فقط یک سکه درون زمین وجود داشته باشد فلزیاب در عمق های کم می تواند آن را شناسایی کند و اگر حجم هدف درون زمین بزرگ باشد ارتفاع عمق زنی فلزیاب آنفیبیو افزایش پیدا می کند و می تواند تا عمق های بالا اجسام را به راحتی شکار کند.

 

 

ارتقا فلزیاب آنفیبیو  09100061388
ارتقا فلزیاب آنفیبیو فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

لوازم فلزیاب آنفیبیو شامل موارد زیر است:

  • سیستم جعبه
  • کویل جستجوی ضد آب DD 28 سانتی متر / 11 اینچ (AF28) و روکش
  • هدفون بی سیم 2.4 گیگاهرتزی سبز Series) 4)
  • کابل شارژ و داده USB 5
  • کتابچه راهنمای کاربر

دفترچه و کاتالوگ فلزیاب آنفیبیو نوکتا

فلزیاب قدرتمند آنفیبیو یکی از بهترین دستگاه هایی برای افرادی است که کار با این سیستم را بلد باشد چون بحث آموزش و همچنین تجربه برای کاوشگران خیلی مهم است و تمامی افراد قبل از اینکه فلزیاب را دست بگیرند و وارد کوه و بیابان شوند حتما باید آموزش کامل را ببینند که دفترچه فارسی این سیستم یکی از کارهایی است که کاوشگر باید مطالعه کند تا با سیستمی که دارد کاملا آشنا شود.

 

ارتقا فلزیاب آنفیبیو  09100061388
ارتقا فلزیاب آنفیبیو فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

فلزیاب آنفیبیو نوکتا چطور دستگاهی است؟

یکی از بهترین سیستم های های شرکت نوکتا ترکیه است کارآیی و فناوری این سیستم به صورت vlf است که از لحاظ عمق زنی توانایی های زیادی در انواع محیط و زمین ها را دارد.

این سیستم خاصیت ضد آب بودن را دارد که کاوشگران در انواع زمین ها ساحلی و دریایی می توانند بهترین عملکرد را داشته باشد و افراد در کنار سواحل و مناطق دریایی می توانند تا عمق 5 متر کویل های آن را در آب وارد کنند.

وزن سبک و ظاهری عالی و جمع و جور بودن آن از ویژگی های دیگر این سیستم است که به راحتی افراد می توانند در تمامی سفر و جاهایی که می روند با خود ببرنند.

شاید برای خیلی از افراد سوال باشد که آنفیبیو چطور سیستمی است؟

فلزیاب آنفیبیو به نسبت قیمتی که دارد دستگاهی با کارآیی و عملکرد خوبی است . و افراد زیادی از این سیستم رضایت کافی را دارند و اگر شما هم از افرادی هستید . که قصد خرید این سیستم را دارید بدون هیچ درنگی می توانید اقدام کنید و کاوش در انواع زمین و محیط ها بپردازید.

 

 

ارتقا فلزیاب آنفیبیو  09100061388
ارتقا فلزیاب آنفیبیو فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

 

در زیر، به برخی از روش‌های معمول برای ارتقای فلزیاب  اشاره می‌کنم:

1. بهبود حساسیت: یکی از روش‌های اصلی برای ارتقای فلزیاب، بهبود حساسیت دستگاه است. با افزایش حساسیت، فلزیاب توانایی شناسایی فلزات کوچکتر و در فواصل بیشتر را دارا می‌شود. این می‌تواند از طریق تنظیمات و قابلیت‌های موجود در دستگاه یا از طریق ارتقای سخت‌افزاری به وسیله تولیدکننده دستگاه صورت بگیرد.

2. بهبود نویز و تداخل: نویزها و تداخلات الکترومغناطیسی می‌توانند عملکرد دقیق فلزیاب را تحت تأثیر قرار دهند. برای ارتقای فلزیاب ، می‌توان از فناوری‌های جدیدتر، فیلترها و الگوریتم‌های پیشرفته برای کاهش نویز و بهبود عملکرد در محیط‌های با تداخل استفاده کرد.

3. بهبود دقت موقعیت‌یابی: دقت در تشخیص و موقعیت‌یابی فلزات می‌تواند باعث بهبود کارایی فلزیاب نقطه زن شود. این می‌تواند از طریق بهبود الگوریتم‌های پردازش سیگنال، افزودن سیستم مکان‌یابی دقیق‌تر و استفاده از حسگرهای پیشرفته برای تشخیص دقیق‌تر محل فلز صورت بگیرد.

4. افزودن ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید: می‌تواند شامل افزودن ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید به دستگاه باشد. مثلاً افزودن قابلیت ارتباط بی‌سیم، نمایشگرهای بزرگتر و خوانا تر، حالت‌های تنظیم خودکار، ثبت و ذخیره داده‌ها و غیره.

5. بهبود مقاومت و استحکام: می‌تواند شامل بهبود مقاومت و استحکام فیزیکی دستگاه باشد. این شامل استفاده از مواد با کیفیت بالاتر در ساختار دستگاه، محافظت در برابر آب و ضربه، و افزایش عمر مفید دستگاه می‌شود.

متوجه داشته باشید که ارتقای فلزیاب ممکن است بستگی به مدل و برند دستگاه داشته باشد و روش‌ها و قابلیت‌های موجود در هر مدل ممکن است متفاوت باشد. برای ارتقای دقیق و موفقیت‌آمیز فلزیاب ، بهتر است دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های تولیدکننده مورد نظر را مطالعه کرده و دستورات آن را دنبال کنید.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09100061388-09909061300

 

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 معرفی ایمیجر اسکورپیون ۷۰۰۰

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

سوالکده

( سوالات متداول درباره  فلزیاب )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *