تعمیر فلزیاب خارجی09100061388تعمیر فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

تعمیر فلزیاب خارجی

دستگاه هایفلزیابو گنج یابمانند هر دستگاه الکترونیکی دیگر بخاطر استفاده از قطعات حساس ممکن است در حین کار دچار نقص فنی شود که نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. اما تعمیر کردن دستگاه خارجی همیشه یکی دغدغه ها و مشکلات کاوشگران بود. زیرا گنج یاب های خارجی که در بازار داخلی خرید و فروش می شوند ، به خاطر محدودیت واردات قانونی که وجود دارد معمولا از راه های غیر قانونی وارد می شوند ، بنابراین فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. از طرف دیگر کمپانی های خارجی در ایران نمایندگی رسمی ندارند که کاوشگران در صورت خرابی دستگاه بخواهند به نمایندگی مراجعه کنند.

 

 

خرید و فروش قطعات در دیجی کالا

 

 

 

بررسی مشکلات فنی متداول در فلزیاب‌های خارجی و راه‌حل‌های تعمیر

1- مشکل در باتری

یکی از مشکلات فنی متداول در فلزیاب‌ها، مشکل در باتری است. هنگامی که باتری دستگاه خالی می‌شود، امکان استفاده از آن محدود می‌شود. برای رفع این مشکل، می‌توانید از باتری جایگزین استفاده کنید. در صورتی که باتری دستگاه قابل تعویض نباشد، می‌توانید با استفاده از شارژر مناسب، باتری را شارژ کنید.

2- مشکل در آنتن

در برخی از فلزیاب‌ها، ممکن است آنتن به دلیل مشکلات فنی از کار افتاده باشد. در این صورت، بهتر است آنتن را تعویض کنید. برای تعویض آنتن، باید به نوع دستگاه و نوع آنتن مربوطه توجه کنید.

3- مشکل در دستگاه الکترونیکی

دستگاه الکترونیکی فلزیاب مانند سایر دستگاه‌های الکترونیکی دیگر، ممکن است به دلیل مشکلات فنی از کار افتاده باشد. در صورتی که دستگاه شما از کار افتاده است، بهتر است آن را به تعمیرکار متخصص بدهید. تعمیر دستگاه الکترونیکی بسیار حساس است و نیاز به تجهیزات و دانش فنی خاص دارد. در صورتی که خودتان توانایی تعمیر دستگاه را ندارید، بهتر است به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.

 

 

تعمیر فلزیاب خارجی09100061388
تعمیر فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

بررسی مشکلات فنی متداول در فلزیاب‌های خارجی و راه‌حل‌های تعمیر

4- مشکل در تنظیمات

بعضی از مشکلات فنی به دلیل تنظیمات نادرست استفاده کننده رخ می‌دهد. در این صورت، بهتر است راهنمایی کاربری را مطالعه کرده و تنظیمات را به درستی انجام دهید. برای رفع مشکلات مربوط به تنظیمات، می‌توانید با تعمیرکار یا تکنسالتور فنی تماس بگیرید.

5- مشکل در حساسیت دستگاه

حساسیت دستگاه یکی از مهمترین ویژگی‌های فلزیاب است. در صورتی که حساسیت دستگاه بالا یا پایین باشد، ممکن است دستگاه به درستی کار نکند. برای رفع این مشکل، می‌توانید حساسیت دستگاه را به حالت پیش‌فرض بازگردانید یا با استفاده از تنظیمات، حساسیت را به دلخواه تنظیم کنید.

6- مشکل در صفحه نمایش

صفحه نمایش دستگاه یکی از اجزای حیاتی آن است. در صورتی که صفحه نمایش دستگاه خراب شود، امکان استفاده از دستگاه مختل می‌شود. برای رفع این مشکل، می‌توانید صفحه نمایش را تعویض کنید.

7- مشکل در سوئیچ‌های دستگاه

دارای سوئیچ‌های مختلفی است که برای تنظیمات و روش‌های کارکرد آن به کار می‌روند. در صورتی که سوئیچ‌های دستگاه خراب شوند، ممکن است دستگاه به درستی کار نکند. برای رفع این مشکل، می‌توانید سوئیچ‌های خراب شده را تعویض کنید.

8- مشکل در لوله‌های دستگاه

دارای لوله‌های خاصی هستند که برای ارتباط دستگاه با آنتن استفاده می‌شوند. در صورتی که لوله‌های دستگاه خراب شوند، امکان استفاده از دستگاه مختل می‌شود. برای رفع این مشکل، می‌توانید لوله‌های خراب شده را تعویض کنید.

 

 

تعمیر فلزیاب خارجی09100061388
تعمیر فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

آیا تمام دستگاههای فلزیاب خارجی مناسب ایران هستند؟

در ایران از دستگاههای فلزیاب برای پیدا کردن گنج و دفینه استفاده میشود و همین مورد سبب شده است. تا فلزیاب های پالسی از محبوبیت بیشتری برخوردار باشند. سیستم های VLF از عمق کاوش کمتری نسبت به گنج یاب های پالسی برخوردار هستند و به همین دلیل در عین داشتن ثبات و قدرت تفکیک بهتر از فروش بسیار پایینتری برخوردار هستند.

برای خرید فلزیاب خارجی اصل باید توجه داشته باشید تا خرید خود را از شرکت های معتبر انجام دهید

تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. شرکت های ماینلب ، OKM ، فیشر ، گرت ، اکس پی ، لورنز ، نوکتا و ماکرو از بزرگترین و برترین تولید کنندگان فلزیاب در جهان بوده و تهیه دستگاههای آنها در ایران با وجود موانع قانونی بسیار مشکل است و باعث افزایش قیمت آنها شده است.

بر کسی پوشیده نیست که کشورهای اروپایی در صنعت الکترونیک از ایران پیشرفته تر بوده و قاعدتا دستگاههای تولیدی آنها باید از کیفیت بیشتری برخوردار باشد. در مورد درستی این باور در پست های قبلی بحث کرده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست اما به صورت خلاصه بایدعنوان کنیم که دستگاههای خارجی عمدتا VLF بوده و عمق کاوشی کمتر از ۱ متر دارند و برای گنج یابی مناسب نیستند.

همچنین خاک ایران دارای مقدار بسیار زیادی از فلزات معدنی است که سبب ایجاد اختلال در کار فلزیاب میشود و در ساخت این دستگاهها این مورد رعایت نشده و از این حیث فلزیاب های ایرانی دارای راندمان بهتری هستند.

برخی از دستگاههای فلزیاب خارجی پالسی مانند فلزیاب جی پی ایکس ، فلزیاب جی پی زد و فلزیاب لورنز دارای کیفیت مناسبی هستند.

 

 

تعمیر فلزیاب خارجی09100061388
تعمیر فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

 

تعمیر فلزیاب خارجی می‌تواند بسیاری از مزایا را به همراه داشته باشد.

در ادامه به برخی از مزایای تعمیر فلزیاب خارجی اشاره می‌شود:

1- صرفه‌جویی در هزینه

تعمیر فلزیاب خارجی معمولاً با هزینه کمتری نسبت به تعمیر داخلی انجام می‌شود. این ممکن است به دلیل هزینه کمتر قطعات یدکی و دسترسی به تکنسین‌ها و تعمیرکاران با تخصص بالاتر در کشورهای دیگر باشد. همچنین، در برخی موارد، قطعات یدکی فلزیاب‌های خارجی در بازار جهانی قابل دسترسی هستند و این باعث می‌شود که هزینه تعمیر کمتر باشد.

2- دسترسی به تخصص بالاتر

در برخی موارد، تعمیرکاران و تکنسین‌هایی که در کشورهای دیگر مشغول به کار هستند، دارای تجربه و تخصص بالاتری هستند و می‌توانند بهترین راهکارها را برای تعمیر فلزیاب شما ارائه دهند.

3- دسترسی به تکنولوژی‌های جدیدتر

کشورهای خارجی معمولاً دسترسی به تکنولوژی‌های جدیدتر دارند و می‌توانند برای تعمیر فلزیاب شما از تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر استفاده کنند. این باعث می‌شود که فلزیاب شما بعد از تعمیر، با کارایی بهتری به کار خود ادامه دهد.

 

تعمیر فلزیاب خارجی09100061388
تعمیر فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

 

در ادامه به برخی از مزایای تعمیر فلزیاب خارجی اشاره می‌شود:

4- دسترسی به قطعات یدکی

در برخی موارد، قطعات یدکی فلزیاب‌های خارجی در بازار جهانی قابل دسترسی هستند. این باعث می‌شود که در مواردی که قطعات یدکی در بازار داخلی کشور شما قابل دسترسی نیستند، می‌توانید به سادگی قطعات یدکی مورد نیاز خود را از بازار جهانی تهیه کنید.

5- بهبود عملکرد فلزیاب

ممکن است باعث بهبود عملکرد آن شود. به طور مثال، با تعویض قطعات دچار خرابی و یا با به روزرسانی نرم‌افزار فلزیاب، ممکن است کارایی آن بهبود یابد.

6- افزایش عمر مفید فلزیاب

می‌تواند به افزایش عمر مفید فلزیاب شما کمک کند. با تعمیر منظم و به موقع فلزیاب، احتمال خرابشدن آن کاهش می‌یابد و می‌توانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید. همچنین، با تعمیر فلزیاب، احتمال ایجاد مشکلات جدید در آن به کمترین حد ممکن می‌رسد.

7- امکانات پس از فروش بهتر

شرکت‌های تولید کننده فلزیاب‌های خارجی معمولاً امکانات پشتیبانی و خدمات پس از فروش بهتری ارائه می‌دهند. این شامل ارائه ضمانت نامه، خدمات پس از فروش، تعمیر و نگهداری می‌شود. در نتیجه، با تعمیر فلزیاب خارجی، می‌توانید از این امکانات بهره ببرید و بهترین خدمات پشتیبانی را در اختیار داشته باشید.

 

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09100061388-09909061300

 

به طور کلی، تعمیر فلزیاب خارجی می‌تواند به شما کمک کند تا با صرفه‌جویی در هزینه، دسترسی به تخصص بالاتر و تکنولوژی‌های جدیدتر، بهبود عملکرد فلزیاب، افزایش عمر مفید آن، و استفاده از امکانات پشتیبانی بهتر، از فلزیاب خود بهترین استفاده را بکنید.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 معرفی ایمیجر اسکورپیون ۷۰۰۰

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

سوالکده

( سوالات متداول درباره  فلزیاب )

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *