دستگاه فلزیاب ایتراک 09100061388دستگاه فلزیاب ایتراک فروش فلزیاب در اورج طلایاب 09100061388

دستگاه فلزیاب ایتراک

فلزیاب ایتراک یکی از دستگاه‌های فلزیاب نقطه زن با حساسیت و دقت بالاست که امکان تنظیمات پیشرفته به کاربرش می‌دهد. این محصول مزیت‌های بسیاری دارد که باعث شده میزان تقاضا برای آن افزایش یابد.این دستگاه در شرکت ماینلب / MINELAB استرالیا تولید می‌شود. فلزیاب ایتراک اصل ماینلب استرالیا یکی از بهترین محصولاتی است که امروزه می‌توانید در اختیار داشته باشید.

فلزیاب ایتراک دارای تکنولوژی طیف های کامل(FBSبا فرکانس های همزمانی که از 1.5 کیلو هرتز تا 100کیلو هرتز متغیر است ورودی های سیگنال این دستگاه در میدان بزرگی بررسی می شود.

فناوری FBS باعث شده که اطلاعات زیادی به پردازشگرها برسد و اهداف را به صورت دقیق ردیابی کند و افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند به محض شناسایی فلزهای گرانبها، دستگاه با استفاده از نشانه های تصویری و صوتی افراد را از وجود هدف مورد نظر باخبر می سازد.

 

 

 

دستگاه فلزیاب ایتراک 09100061388
دستگاه فلزیاب ایتراک فروش فلزیاب در اورج طلایاب 09100061388

 

 

 

 

مشخصات فنی دیگر ایتراک|E-TRAC

 • مانیتور LCD روشن با کیفیت عالی به ابعاد 48*72
 • دارای چرا LED
 • دارای رابط USB برای تبادل با کامپیوتر
 • استفاده از تکنولوژی FBS
 • دارای باطری ۱۶۰۰mAh NiMH
 • دارای قدرت تفکیک بالا و شناسایی رسانایی در فلز
 • دارای صفحه کلید و منوی بسیار راحت
 • تعیین موقعیت دقیق هدف مورد نظر
 • وزن بسیار سبک 1.6 کیلو گرم
 • آستانه تنظیم 0 تا 50
 • ردیابی و نقطه زنی دقیق اشیا به صورت تصویری و صوتی
 • ضد آب بودن این دستگاه که دارای کویل دوتایی ضد آب می باشد
 • دارای کویل بسیار قوی و کم وزن بودن دستگاه
 • عمق کاوش 2 متر

نوع تفکیک فلزیاب ایتراک

ایتراک دارای طراحی آرگونومیک و کاربری آسان و قدرت تفکیک زیادی میباشد و برای ردیابی کردن فلزهای گرانبها دارای چهار حالت برنامه کاربری از پیش تنظیم شده مانند: طلا و سکه و عتیقه های گرانبها و اشیای دیگر را دارد و شما براساس هدف مورنظر می توانید روی هر کدام از آن ها تنظیم کنید و به جستجوی طلا بپردازید.

فناوری Smartfind از ویژگی های دو بعدی این دستگاه است که موقه کاوش به صورت گرافیکی برای کاربر مشخص می کند که اشیاء آهنی که در زمین وجود دارد جزوه کدام دسته است و قطعه های بی ارزش را حذف می کند.

الگوی تفکیک ایتراک به صورت خلاصه شامل: طلا ، آهن ، جواهرات ، سکه ، فویل و حدودا 10 مورد دیگر نیز می باشد.

 

 

 

 

دستگاه فلزیاب ایتراک 09100061388
دستگاه فلزیاب ایتراک فروش فلزیاب در اورج طلایاب 09100061388

 

 

 

 

عمق زنی فلزیاب ایتراک

فلزیاب ایتراک یکی از سیستم های قدرتمند شرکت ماینلب استرالیا است ایت سیستم از لحاظ عمق زنی بسیار قدرتمند است و در تمامی عمق ها می تواند فلزات درون زمین را شناسایی کند.

قدرت عمق زنی فلزیاب ایتراک برای یک سکه نهایت در 50 سانتی متر می تواند بزند و برای یک جسم 30 در 30 تا عمق 1.4 تا 1.7 می تواند عمق زنی کند.

البته قدرت عمق زنی سیستم به عوامل مختلفی از جمله تنظیمات دستگاه ف محیط زمین و جنس ان و همچنین حجم اهداف پنهان شده درون زمین است.

دفترچه راهنمای فلزیاب E-TRAC

گام بعدی در آشنایی با این دستگاه، کسب اطلاعات در مورد مشخصات فلزیاب E-TRAC است. همه مشخصات و البته نحوه استفاده مربوطه در دفترچه راهنمای فلزیاب E-TRAC آورده شده است که همگی میزان کیفیت و کارایی این دستگاه را نشان می‌دهند. تنظیمات فارسی فلزیاب ایتراک همگی در دفترچه راهنمای این فلزیاب وجود دارد و به راحتی م یتوانید از آن استفاده کنید.

 

 

دستگاه فلزیاب ایتراک 09100061388
دستگاه فلزیاب ایتراک فروش فلزیاب در اورج طلایاب 09100061388

 

 

 

مزایای دستگاه فلزیاب ایتراک

دستگاه فلزیاب ایتراک یکی از مهمترین ابزارهایی است که در حوزه جستجوی فلزات استفاده می شود. این دستگاه به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود، توانسته است جایگاه ویژه ای در این حوزه کسب کند. در ادامه به بررسی مزایای دستگاه فلزیاب ایتراک پرداخته می شود.

1. دقت بالا:

یکی از بزرگترین مزایای دستگاه فلزیاب ایتراک، دقت بالای آن است. این دستگاه با دقت بسیار بالایی قادر است فلزات مختلف را در عمق های مختلف و با طیف گسترده ای از فرکانس ها شناسایی کند. این باعث می شود که در جستجوی فلزات از دقت بسیار بالایی برخوردار باشیم.

2. سرعت بالا:

یکی دیگر از مزایای دستگاه فلزیاب ایتراک، سرعت بالای آن است. این دستگاه باعث می شود که در کمترین زمان ممکن به جستجوی فلزات بپردازیم. همچنین با توجه به دقت بالای آن، می توانیم به سرعت فلزات مورد نظر را پیدا کنیم.

3. طراحی مناسب:

دستگاه فلزیاب ایتراک با طراحی مناسب خود، امکان استفاده راحت و ساده ای را برای کاربران فراهم می کند. همچنین با توجه به وزن کم آن، می توانیم به راحتی آن را حمل و نقل کنیم.

4. استفاده چند منظوره:

دستگاه فلزیاب ایتراک به دلیل داشتن ویژگی های چند منظوره، ابزار بسیار مفیدی است. با استفاده از این دستگاه می توانیم به راحتی فلزات را در زمین، دریا، رودخانه، زیر آب و … شناسایی کنیم.

به طور کلی، دستگاه فلزیاب ایتراک با داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود، ابزار بسیار مفیدی در جستجوی فلزات است. با استفاده از این دستگاه می توانیم به سرعت و با دقت بالا فلزات را پیدا کرده و به راحتی به جستجوی آن ها بپردازیم.

 

معایب دستگاه فلزیاب ایتراک

هرچند دستگاه فلزیاب ایتراک برای بسیاری از کاربران مفید واقع شده است، اما برخی از معایب آن را به شرح زیر می‌توان نام برد:

۱- اشتباهات دستگاه: بیشترین مشکل دستگاه فلزیاب ایتراک، اشتباهاتی هستند که ممکن است در تشخیص فلزات به وجود بیاید. به عنوان مثال، این دستگاه ممکن است فلزاتی که در بستر خاکی وجود دارند را با فلزاتی که در سطح زمین قرار دارند اشتباه گرفتار کند.

۲- قابلیت شناسایی فلزات محدود: دستگاه فلزیاب ایتراک، قابلیت شناسایی فلزاتی را دارد که در خاک و زمین وجود دارند، اما این دستگاه قابلیت شناسایی فلزاتی مانند الماس و زمرد را ندارد.

3- وابستگی به باتری: دستگاه فلزیاب ایتراک، برای کارکرد به باتری نیاز دارد و در صورتی که باتری این دستگاه خالی شود، شما قادر به استفاده از آن نخواهید بود.

در نهایت، می‌توان گفت که دستگاه فلزیاب ایتراک، یک دستگاه مفید و کارآمد است، اما باید به معایب آن نیز توجه داشت و قبل از خرید آن، به دقت مطالعه و بررسی کنید.

 

 

 

 

 

دستگاه فلزیاب ایتراک 09100061388
دستگاه فلزیاب ایتراک فروش فلزیاب در اورج طلایاب 09100061388

 

 

 

 قابل‌استفاده در شرایط مختلف

هنگامی‌که می‌گوییم دستگاه فلزیاب E-TRAC یک محصول کاربردی است یعنی می‌توانید در هر شرایطی برای کاوش فلزات از آن استفاده کنید. این محصول از طراحی سبک و خوش‌فرمی برخوردار است که امکان استفاده طولانی‌مدت به کاربر می‌دهد. عمق زنی دستگاه فلزیاب E-TRAC چیزی در حدود 2 متر است.

لوپ استفاده شده روی این دستگاه، ضد آب بوده و در سخت‌ترین شرایط آب‌وهوایی هم می‌تواند محل فلزات را تشخیص دهد. لوپ به‌کار رفته برای این فلزیاب از برند کانلا و از دسته لوپ‌های دیسکی موجود در بازار است که تشخیص و دقت بسیار دقیقی دارد. از دیگر مزایای این فلزیاب می توان به مناسب بودن قیمت فلزیاب E-TRAC اشاره کرد.

 

 

 

قیمت دستگاه فلزیاب ایتراک

فلزیابی می‌تواند شما را در پروسه کاوش کمک کند که از تجهیزات، کیفیت و کارایی بالایی برخوردار باشد. همه این ویژگی‌ها را می‌توانید در فلزیاب E-TRAC مشاهده کنید. این دستگاه می‌تواند هر یک از انواع فلزات را به تفکیک با کد یا گراف به کاربر نشان دهد و این موضوع در زمان کاربر صرفه‌جویی زیادی ایجاد می‌کند. قیمت دستگاه ها به سبب واردات مستقیم این دستگاه ها از کشور های واسطه همانند دبی و ترکیه وابستگی شدیدی به نرخ ارز دارد و با نوسانات نرخ ارز تغییر می یابد. شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه فلزیاب ایتراک با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09100061388-09909061300

 

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 معرفی ایمیجر اسکورپیون ۷۰۰۰

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

سوالکده

( سوالات متداول درباره  فلزیاب )

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *