فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس09100061388فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس

فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس یکی از محصولات شرکت نقطه زن می‌باشد که در کشورهای مختلف به فروش می‌رسد. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی فلزیابی، قادر به شناسایی فلزات در بافت‌های زمینی است.

معرفی فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس

فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس یکی از دستگاه‌های قدرتمند و نوین فلزیاب است . که به منظور شناسایی فلزات در بافت‌های زمینی طراحی شده است. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی فلزیاب، می‌تواند فلزات را در عمق‌های مختلف شناسایی کند. ، با وزن کم و اندازه کوچکی که دارد، برای استفاده در مناطقی با شرایط دشوار مناسب است.

 

 

خرید و فروش قطعات در دیجی کالا

 

 

ویژگی‌های فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس

۱- تکنولوژی فلزیابی دو بعدی:  با استفاده از تکنولوژی فلزیاب دو بعدی، قادر به شناسایی فلزات در عمق‌های مختلف زیرزمینی است.

۲- قابلیت تفکیک بین فلزات مختلف: این دستگاه با قابلیت تفکیک بین فلزات مختلف، قابلیت شناسایی فلزات آهنی و غیرآهنی را داراست.

۳- قابلیت تشخیص فلزات در آب: با قابلیت تشخیص فلزات در آب، به عنوان یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در شناسایی فلزات در آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۴- قابلیت تنظیم حساسیت: با قابلیت تنظیم حساسیت، به کاربر امکان می‌دهد تا در شرایط مختلف، حساسیت دستگاه را تنظیم کند.

۵- نمایشگر لمسی:  با نمایشگر لمسی و قابلیت نمایش تصویر، امکان مشاهده دقیق تر نتایج شناسایی فلزات را فراهم می‌کند.

۶- سبک و قابل حمل: با وزن کم و اندازه کوچکی که دارد، به راحتی قابل حمل است و در ماموریت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس09100061388
فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

قابلیت‌ها و کاربردهای فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس

۱- شناسایی فلزات در بافت‌های زمینی:  با قابلیت شناسایی فلزات در عمق‌های مختلف زیرزمینی، برای استفاده در شناسایی فلزات در مناطق مختلف مانند معادن، صنایع ساختمانی، جستجوی گنج و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۲- شناسایی فلزات در آب:  با قابلیت شناسایی فلزات در آب، به عنوان یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در شناسایی فلزات در آب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه در شناسایی لوله‌های آب، مخازن آب و شناسایی سایر اشیاء زیر آبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۳- پیدا کردن جواهرات و گنجینه‌های دفن شده:  به عنوان یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در جستجوی گنج، جواهرات و گنجینه‌های دفن شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با قابلیت شناسایی فلزات در عمق‌های مختلف زیرزمینی، می‌تواند به راحتی فلزات قدیمی و گنجینه‌های دفن شده را شناسایی کند.

۴- استفاده در صنایع ساختمانی:  در صنایع ساختمانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با شناسایی لوله‌های آب، لوله‌های گاز، سیم‌های برق و سایر فلزات در زیر سطح بافت‌های ساختمانی، برای ایمنی ساختمان و جلوگیری از هرگونه تصادفاتی از این نوع، استفاده می‌شود.

 

 

فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس09100061388
فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

آیا فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس قابلیت شناسایی فلزاتی مانند طلا و نقره را دارد؟

بله، فلزیاب نقطه زن قابلیت شناسایی فلزاتی مانند طلا و نقره را دارد. در واقع، این دستگاه با قابلیت‌هایی که دارد، به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌های فلزیابی برای شناسایی طلا و نقره شناخته شده است.

طلا و نقره دو فلز با ارزش و با ارزش تاریخی هستند و به عنوان جواهرات، پول و سایر اشیاء زینتی استفاده می‌شوند. با توجه به اینکه این فلزات اغلب در عمق‌هایی با کیفیت خاصی دفن می‌شوند، فلزیاب با قابلیت شناسایی فلزات در عمق‌های مختلف، به عنوان یکی از بهترین ابزارها برای شناسایی طلا و نقره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس09100061388
فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

 

 

نتیجه‌گیری

فلزیاب نقطه زن سوپر بالانس با ویژگی‌های متنوع و قابلیت‌های فراوان، به عنوان یک دستگاه قدرتمند و پرکاربرد در شناسایی فلزات در بافت‌های زمینی و آب مورد استفاده قرار می‌گیرد. در انواع مختلفی از صنایع و ماموریت‌های مختلف، فلزیاب می‌تواند . به عنوان یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در جستجوی گنج، جواهرات و گنجینه‌های دفن شده نیز مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به قابلیت شناسایی فلزات در عمق‌های مختلف زیرزمینی، می‌تواند . به راحتی فلزات قدیمی و گنجینه‌های دفن شده را شناسایی کند.

همچنین،  در صنایع ساختمانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با شناسایی لوله‌های آب، لوله‌های گاز، سیم‌های برق و سایر فلزات در زیر سطح بافت‌های ساختمانی، برای ایمنی ساختمان و جلوگیری از هرگونه تصادفاتی از این نوع، استفاده می‌شود.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09100061388-09909061300

 

 

در کل، یکی از دستگاه‌هایی است که با قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارد، به عنوان یکی از پرکاربردترین و قدرتمندترین دستگاه‌های فلزیابی در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه این دستگاه قابلیت شناسایی فلزات در عمق‌های مختلف را داراست، می‌تواند در صنایع مختلف مانند معدن‌کاری، صنایع ساختمانی، جستجوی گنج و… مورد استفاده قرار گیرد.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 معرفی ایمیجر اسکورپیون ۷۰۰۰

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

سوالکده

( سوالات متداول درباره  فلزیاب )