فلزیاب Klayzer Gr Pro 09100061388فلزیاب Klayzer Gr Pro فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

فلزیاب Klayzer Gr Pro

فلزیاب Klayzer Gr Pro ساخت کمپانی کلایزر کشور آلمان میباشد. این دستگاه طلایاب در نوع خود بی نظیر است و از پنج سیستم مختلف برای یافتن طلا، فلزات و گنجینه های مختلف از خاک زمین استفاده میکند. از کارآمدترین سیستم‌ها با استفاده از فناوری‌های امواج با فرکانس بالا استفاده می‌کند که می‌توانند تا عمق ۲۰ متری نفوذ کنند و از فناوری تشخیص جلو تا ۲ کیلومتر استفاده می‌کنند.

 

فلزیاب Klayzer Gr Pro09100061388
فلزیاب Klayzer Gr Pro فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 

ویژگی های فلزیاب Klayzer Gr Pro

 • Klayzer Gr Pro یک ردیاب ویدئوی دو بعدی کاملا اتوماتیک است که می تواند از پنج سیستم مختلف برای تشخیص استفاده کند و اطلاعات صوتی و تصویری را در اختیار شما قرار دهد
 • توانایی کارایی در زمین های مختلف و سخت ترین شرایط آب و هوایی بدون اینکه تحت تاثیر انواع گرد و غبار و آلاینده ها قرار گیرد
 • کاوش با بالاترین کارایی و دقت
 • کالیبراسیون خودکار و تنظیمات خاک
 • شما این امکان را دارید که فلزات مختلفی را که می خواهید در حالت جستجو جستجو کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید فقط طلا را جستجو کنید، می توانید فقط طلا را از منو انتخاب کنید
 • Klayzer Gr Pro می تواند بین طلا، فلزات گرانبها، فضاها، آهن و فلز تمایز قائل شود
 • این دستگاه میتواند به شش زبان مختلف (آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی) کار کند
 • در Klayzer Gr Pro می توانید حالت فضا را انتخاب کنید و سردابه ها و اتاق های مخفی زیر زمین را کشف کنید
 • این دستگاه شامل 3 دیسک جستجو است که به شما امکان کار در اعماق مختلف را می دهد. می توانید از دو عدد از این دیسک ها در زیر آب استفاده کنید
 • اندازه گیری عمق: دستگاه می تواند عمق را با دقت بر حسب سانتی متر اندازه گیری کند
 • Klayzer Gr Pro دارای نور LED بر روی صفحه نمایش است تا بتوانید در محیط های تاریک کار کنید

 

5 سیستم تشخیص کلایزر جی آر پرو :

 

سیستم اسکن میدان تک نفره

این سیستم یک سیستم عالی برای مکان یابی دقیق اهداف و تعیین موقعیت آن از راه دور است. همچنین می تواند مناطق وسیع را در زمان های کوتاه اسکن کند و در عین حال منطقه جستجو را تا حد امکان کاهش دهد. همچنین دارای ویژگی جداسازی یونی برای فلزات است. این سیستم تنها توسط یک نفر با استفاده از دسته جستجو قابل استفاده است. آنتن های مسی از جلو وصل می شوند، سپس دسته را با دست راست و چپ می گیرید. هر دسته از انتهای خود با یک کابل به مادربرد متصل می شود. این سیستم بسیار کارآمدتر از سایر سیستم های اسکن در کلاس خود است و هنگام جستجو در مناطق وسیع استفاده می شود.

 

 

فلزیاب Klayzer Gr Pro09100061388
فلزیاب Klayzer Gr Pro فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 

 

سیستم اسکن میدان دو نفره

این حالت به شما این امکان را می دهد که در شرایط آب و هوایی سخت و محیط های سخت مانند کوهستان به راحتی از دستگاه استفاده کنید. به لطف ویژگی دو نفره مخالف، کاربر می تواند با کمترین خطای ممکن کار کند. این سیستم با استفاده از دسته های مسی که در انتهای آن دو میله برای هر نفر وجود دارد، به گونه ای طراحی شده است که همزمان توسط دو کاربر مخالف استفاده شود. یکی از کاربران دستگیره هایی را با پورت هایی در انتهای آن نگه می دارد تا آن را به مادربرد دستگاه متصل کند. دو دسته دیگر بدون درگاه هستند و توسط کاربر دیگر به صورت مخالف نگه داشته می شوند و انتهای میله ها به هم متصل می شوند.

جستجوی عمیق و اسکن برای فضاها و سیستم فلزات

استفاده از این سیستم با نتایج دقیق و کارایی در یافتن طلا، طلای خام، فلزات و سکه های قدیمی در عمق 3 متری زمین بسیار آسان است. این سیستم می تواند فلزات با ارزش را از فلزات و فضاهای ارزان قیمت با دقت زیادی در مکان و عمق شناسایی کند.

 

فلزیاب Klayzer Gr Pro09100061388
فلزیاب Klayzer Gr Pro فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 

سیستم اسکن سطحی

این سیستم برای جستجوی فلزات، سکه‌های قدیمی و طلایی که سطحی در خاک هستند و عمق آنها از یک متر بیشتر نیست، عالی است. Klayzer Gr Pro از طریق تنظیمات خودکار با زمین کالیبره می شود. Klayzer Max به طور مستقیم نتایج را بر روی صفحه نمایش دو بعدی با توانایی تمایز بین چهار نوع مختلف هدف ارائه می دهد: طلا، فلزات گرانبها، فضا و آهن.

دیسک های جستجوی مشخص شده برای این سیستم می توانند در زیر آب تا عمق یک متری کار کنند. این به شما این امکان را می دهد که به راحتی گنج های موجود در سواحل رودخانه ها و سواحل را شناسایی کنید. این به شما این امکان را می دهد که فعالیت خود را بین آب و خاک به راحتی منتقل کنید و با تمام محیط های مرطوب بدون مشکل کار کنید.

 

فلزیاب Klayzer Gr Pro09100061388
فلزیاب Klayzer Gr Pro فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 

سیستم اسکن پینینتر (pinpointer)

در این ویژگی، Klayzer Gr Pro از نظر عمق و حمل آسان دستگاه از همه رقبای خود در کلاس خود جلوتر است. با استفاده از سیستم Pinpointer در دستگاه کاربر می تواند تمامی فلزات را با حساسیت بالا تشخیص دهد. دیسک جستجوی مشخص شده برای این سیستم میتواند در زیر آب کار کند. این همچنین به شما این امکان را میدهد که بین آب و خشکی به راحتی جابجا شوید و در تمام محیط های مرطوب بدون رنج کار کنید.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 معرفی ایمیجر اسکورپیون ۷۰۰۰

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *