قیمت فلزیاب خارجی09100061388قیمت فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

قیمت فلزیاب خارجی

قیمت فلزیاب های برند خارجی (شرکتی) و قیمت بروز با توجه به نواسانات ارزی در ایران قیمت فلزیاب های خارجی و برند بصورت دلاری نوشته شده است.

همچنین دقت داشته باشید عمق کاوش هر دستگاه فلزیاب در جدول ذکر شده . این اعداد توسط ادعای سازنده و به نقل از دفترچه راهنمای هر کدام از دستگاه های گنج یاب نوشته ذکر شده است. شعاع و عمق های نوشته شده برای هرکدام از دستگاه ها توسط فروشنده و خریدار تست خواهند شد…

قیمت فلزیاب به فرآیند ساخت، فناوری جستجوی فلزات زیرزمینی، مکانیسم جستجو و قطعات یا لوازم جانبی مورد استفاده بستگی دارد.

فاکتور قیمت فلزیاب گنج یاب نیز به ویژگی های فنی طلایاب مربوط می شود . که به نوبه خود به عوامل قبلی و عوامل دیگری مانند سازنده مربوط می شود.

این عوامل شامل فرکانس‌های جستجو، حالت‌های تشخیص، آهنگ‌های صوتی در دستگاه‌های الکترومغناطیسی و نحوه نمایش داده‌ها در دستگاه‌های تصویربرداری و غیره است.

 

قیمت فلزیاب خارجی09100061388
قیمت فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 

 

در مقاله زیر با جزئیات بیشتر در مورد قیمت طلایاب ها و نحوه عملکرد آن آشنا شوید:

فناوری جستجو

فناوری جستجو در دستگاه مهمترین عامل در تعیین قیمت طلایاب است . که قیمت دستگاه مربوط به روش جستجو و هزینه ساخت این فناوری شامل تجهیزات خاص یا قطعات خاص مانند سنسورهای مغناطیسی یا کویل یا غیره که در قیمت نهایی محصول منعکس می شود، برای جزئیات بیشتر مقاله زیر را بخوانید انواع فلزیاب

حداکثر عمق فلزیاب

به طور کلی حداکثر عمق جستجو نقش زیادی در تعیین قیمت طلایاب دارد . به طوری که هر چه عمق جستجوی ماکزیمم برای فلزیاب بیشتر باشد، افزایش قیمت خواهد داشت و البته بالعکس. فاکتور فناوری جستجو را در نظر بگیرید.

به عنوان یک مثال عملی، ردیاب‌های طلای الکترومغناطیسی به طور قابل‌توجهی ارزان‌تر از اسکنرهای دوربرد هستند . زیرا بر خلاف دستگاه‌های دوربرد که عمق جستجوی بزرگی تا عمق 40 تا 50 متری زیر زمین را فراهم می‌کنند، عمق جستجوی نسبتاً کوچکی را ارائه می‌دهند که از دو متر تجاوز نمی‌کند.

از سوی دیگر، ردیاب‌های طلای تصویربرداری سه‌بعدی، اگرچه گران‌تر از دستگاه‌های دوربرد هستند. اما عمقی بین 15 تا 25 متر را حداکثر ارائه می‌دهند و در اینجا عامل فناوری جستجو بیشترین نقش را در قیمت دارد.

 

قیمت فلزیاب خارجی09100061388
قیمت فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 

 

کشور مبدا و برند

شرکت های بین المللی زیادی وجود دارند که از کشورهای مختلف جهان مانند آلمان، استرالیا، ترکیه و آمریکا ردیاب های طلا و فلزیاب تولید می کنند.

دستگاه های فلزیاب آلمانی به دلیل کیفیت بالا و تکنولوژی موجود در آنها در مقایسه با دستگاه های مشابه سایر کشورها گران ترین هستند.

همانطور که در اکثر محصولات الکترونیکی و سایر محصولات، موضوع برند دستگاه (سازنده) بر ارزش دستگاه تأثیر می گذارد. زیرا خرید دستگاهی از یک برند معروف ممکن است . برای جستجوگر گرانتر از دستگاه مشابه با مشخصات مشابه از طرف مشتری باشد. یک شرکت ناشناخته دیگر

کشور سازنده نیز نقش مهمی را ایفا می کند. چرا که در زمینه طلایاب و فلزیاب، دستگاه های ساخت آلمان از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. اما در ازای آن قیمت بیشتری نسبت به دستگاه های ساخت کشورهای دیگر دارند.

 

ویژگی های فنی دستگاه

ویژگی‌های فنی فلزیاب ها هر دستگاه را از یکدیگر متمایز می‌کند، زیرا ممکن است ویژگی‌های موجود در یک فلزیاب خاص در دستگاه مشابه موجود نباشد و این قیمت فلزیاب را متفاوت می‌کند. برخی از ویژگی‌های فنی می‌تواند دلیلی بر قیمت بالای برخی از انواع دستگاه‌ها به دلیل سرمایه‌گذاری سازنده در فناوری‌هایی باشد که ممکن است خصوصی و انحصاری باشد.

 

ویژگی‌های فنی ممکن است ویژگی‌های اساسی یا ضروری یا ویژگی‌های اضافی مانند سیستم‌های جستجوی جدید یا حالت‌های جستجوی متعدد یا ویژگی‌های اضافی باشد که ممکن است مفید باشد مانند آهنگ‌های صوتی خاص یا امکان به‌روزرسانی نرم‌افزار دستگاه.. همه این ویژگی‌ها بر قیمت نهایی تأثیر می‌گذارند. از ردیاب طلا

قطعات ارائه شده به همراه دستگاه، چه قطعات اصلی و چه لوازم جانبی ضروری، بر قیمت فروش طلایاب تاثیر می گذارد.

به عنوان مثال، در دستگاه‌هایی که به کویل‌های جستجو متکی هستند، در دسترس بودن کویل جستجوی اضافی به معنای افزایش قیمت است.

در دستگاه های تصویربرداری سه بعدی، وجود سنسورها یا کاوشگرهای اضافی برای کاربردهای خاص مانند تشخیص تونل به معنای قیمت بالاتر است.

برای دستگاه در مقایسه با دستگاه دیگری بدون این سنسورها. خرده فروشی نهایی دستگاه نیز به عوامل مختلفی از جمله مالیات در کشور فروشنده، مالیات گمرکی واردات، هزینه حمل و نقل مربوط به کشور، شرکت حمل و نقل و عوامل دیگر بستگی دارد.

 

قیمت فلزیاب خارجی09100061388
قیمت فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 

 

 فلزیاب طلا بر اساس عوامل و گزینه های مختلفی از جمله برند، تکنولوژی و سایر عوامل ذکر شده در زیر است:

 • فناوری تشخیص و ابزارهای تشخیص یا کاوشگرهای مورد استفاده برای انجام فلزیابی
 • حداکثر عمق تشخیصی که دستگاه می تواند به آن برسد
 • محتویات بسته و قطعاتی مانند پروب، کویل جستجو، شفت، لوازم جانبی اختیاری…
 • سازنده یا برند دستگاه
 • هزینه های حمل و نقل، هزینه های حمل و نقل، مالیات های مربوط به قوانین هر کشور
برخی از فلزیاب های خارجی را برای شما نام بردیم
 1. فلزیاب سیمپلکس
 2.  دستگاه  ایمپکت پرو
 3. دستگاه  ونکویش 540
 4. فلزیاب آنفیبیو
 5. جی پی 5000
 6. فلزیاب تصویری اینونیو

 

قیمت فلزیاب خارجی09100061388
قیمت فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 

قیمت یک ردیاب طلای خوب چقدر است؟

خرید طلایاب با قیمتی مقرون به صرفه و در عین حال موثر و کاربردی برای تشخیص طلای کارآمد و با کارایی بالا امکان پذیر است.

به عنوان مثال، برای جستجوگران مبتدی، دستگاه Impact Pro را با سیستم الکترومغناطیسی، با فناوری چند فرکانس و انواع حالت‌های جستجوی مناسب برای جستجوی فلزات و طلا، به ویژه با دقت با لحن خاص برای طلا و مزیت نادیده گرفتن آهن و دیگران.

برای کاوشگران حرفه ای، دستگاه فلزیاب تصویری وگا ساخت شرکت آلمانی Nextstar را پیشنهاد می کنیم . که یک دستگاه حرفه ای با قیمت بسیار مناسب در مقایسه با دستگاه های رقیب است که ممکن است دو برابر قیمت آن قیمت داشته باشد . دستگاه با سه سیستم تصویربرداری می کند و جستجوی بسیار زیادی را ارائه می دهد.

یک نمایش بصری روی صفحه دستگاه یا از طریق تبلت با یک برنامه خاص دیده میشود.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09100061388-09909061300

 

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 معرفی ایمیجر اسکورپیون ۷۰۰۰

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

سوالکده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *