معرفی بهترین فلزیاب در ایران 09100061388معرفی بهترین فلزیاب در ایران فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

معرفی بهترین فلزیاب در ایران

فلزیاب ها دستگاه هایی هستند که با استفاه از تکنولوژی به کار رفته در آن ها می توان فلز های مورد نظر رو شناسایی کرد. و حتی بعضی از دستگاه ها قادر به تشخیص نوع فلز، جنس فلز و با ارزش و یا بی ارزش بودن فلز نیز می باشند. از بعضی از فلزیاب ها حتی برای تشخیص محل حفره ها و چاه ها و… در زیر زمین نیز استفاده می شود.

انواع فلزیاب و تفاوت های آن ها

فلزیاب های مختلفی در دنیا ساخته شده که هر کدام با توجه به قابلیت هایی که دارند. برای کار های متفاوتی استفاده می شوند. به غیر از فلزیاب های چند کاره که در ذیل به بررسی آن ها می پردازیم فلزیاب ها به طور کل به سه دسته ی ردیاب ها، نقطه زن ها و فلزیاب های تصویری تقسیم می شوند. و با توجه به نوع منطقه، زمین، جنس خاک، نوع فلز مورد نظر و کارایی مد نظر شما، استفاده می شوند.

ردیاب ها : ردیاب ها معمولا برای شعاع زنی مورد استفاده قرار میگیرند تا نزدیک ترین نقطه به محل بار(فلز مورد نظر) را بیابیم.

نقطه زن ها : نقطه زن ها از سیستم پالسی استفاده میکنند، و از روی فرکانس فلز مورد نظر را شناسایی میکنند.

فلزیاب های تصویری : فلزیاب های تصویری و یا اسکنر ها، با اسکن اعماق زمین و تصویر برداری از لایه های آن میتوانند؛

در تشخیص عمق دقیق بار (فلز مورد نظر) به ما کمک کنند و یکی از  ویژگی های خاص آن ها نسبت به نقطه زن ها این است؛ که از دقت بالاتری برخوردارند. و بر خلاف نقطه زن ها در اعماق بالاتری به کار برده می شوند.

معرفی بهترین فلزیاب در ایران 09100061388
معرفی بهترین فلزیاب در ایران فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 فلزیاب های چند کاره

فلزیاب های چند کاره، فلزیاب هایی هستند که توانایی انجام تمام مراحل ردیابی، نقطه زنی و اسکن را با هم دارند. که می توان گفت این دستگاه ها، دستگاه های کاملی در زمینه فلزیابی به حساب می آیند.

دستگاه های معروف و پر طرف دار  چند کاره عبارتند از دستگاه های سری مورگان مخصوصا مورگان 20000 که کارایی خوبی تا به الان داشته، دستگاه هوکر اف 5 چه مدل معمولی، چه مدل پرو هر دو کارایی خوبی داشته و رضایت مشتری رو به همراه داشتند، دستگاه های سری المنتال هم با توجه به قیمت پایین کارایی نسبتا خوبی داشتند اما در صدر لیست بهترین دستگاه های چند کاره میتوان به ایمیجر 25000 و شارک 33000 اشاره کرد که بهترین عملکرد رو داشتند.

و اما بعد از همه این دستگاه ها جا داره به بهترین و کاملترین دستگاه موجود در بازار ایران هم اشاره کنیم مگنوس پاورفول که متاسفانه به دلیل قیمت بالای این دستگاه جز افراد خاص مشتری زیادی ندارد! البته که قیمت بالای این دستگاه بی دلیل نیست و می توان گفت بی نقص ترین دستگاه موجود تو این بازار به حساب می آید.

معرفی فلزیاب های پرفروش در بازار

فلزیاب ایمیجر 25000

ایمیجر 25000 در سال 2019 به عنوان بهترین و به صرفه ترین فلزیاب از لحاظ قیمت و کارکرد معرفی شد. ایمیجر 25000 توانست فروش فوق العاده ای هم در بازار های خارجی و هم ایرانی داشته باشد. کارایی فوق العاده ،کیفیت ساخت عالی و اسکنر های منحصر به فرد این دستگاه از عوامل محبوبیت ایمیجر 25000 بودند. ایمیجر 25000 هنوز هم در لیست فلزیاب های محبوب، یکی از بهترین دستگاه ها حتی در بازار های خارجی می باشد.

معرفی بهترین فلزیاب در ایران09100061388
معرفی بهترین فلزیاب در ایران فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

 فلزیاب شارک 33000

شارک 33000 یکی از کم حجم ترین و پیشرفته ترین سیستم های سال 2018، 2019 و 2020 می باشد. فلزیاب شارک 33000 ساخت کشور ایتالیا و با استفاده از آخرین تکنولوژی سال 2017 بوده که تا همین امروز هم از محبوبیت بالایی برخوردار است. و این محبوبیت فوق العاده به خاطر وجود سیستم. کم حجم و پیشرفته در شارک 33000 بوده که مشتری های زیادی رو به خود جذب کرده است.

معرفی بهترین فلزیاب در ایران  09100061388
معرفی بهترین فلزیاب در ایران فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

بهترین نقطه زن و شعاع زن در ایران

ممکن است بسیاری از کاوشگران دنبال بهترین دستگاه نقطه زن در ایران باشند. کم و بیش کسانی که در زمینه گنج یابی و دفینه یابی فعالیت دارند، اسم دستگاه های مختلفی را به عنوان حرفه ای ترین فلزیاب و از این دست عناوین می شنوند. اما حقیقت کمی متفاوت است.

همچنین برخی از جستجوگران گنج دنبال بهترین شعاع زن هستند که بتوانند محیط اطراف را به خوبی و دقیق اسکن کنند.

زمانی که ما یک دستگاه فلزیاب را به بخش های مختلفی همچون نقطه زن و شعاع زن تقسیم می کنیم، انتخاب ها بیشتر خواهد شد. یعنی گزینه های پیش روی شما مدل های مختلفی از شرکت های متفاوت می باشد. اینجا انتخاب کمی سخت است و شما لازم است در این شرایط تنها با هدف مشخص خود اقدام به انتخاب بهترین گنج یاب در ایران کنید.

بهترین اسکنر سه بعدی در ایران

برای انتخاب بهترین دستگاه اسکنر سه بعدی باید به سراغ محصولات okm آلمان بریم. این کمپانی علاوه بر تولید گنج یاب تصویری سه بعدی ، یک نرم افزار حرفه ای تحلیل اسکن نیز به همراه سیستم به مشتریان خود ارائه می دهد.

نرم افزار ویژوالایزر تری دی استودیو (OKM Visualizer 3D Studio) اسم برنامه آنالیز و تحلیل داده های اسکن می باشد. بنابراین تنها شرکت بزرگی که روی ساخت اسکنر 3d تمرکز بیشتری دارد، کمپانی او کی ام می باشد.

 

معرفی بهترین فلزیاب در ایران 09100061388
معرفی بهترین فلزیاب در ایران فروش فلزیاب در اورج طلایاب09100061388

لیست بهترین اسکنرهای سه بعدی

بهترین گنج یاب موبایلی اندروید

فلزیاب روور یو سی شرکت او کا ام آلمان بهترین دستگاه گنج یاب موبایلی اندروید در ایران می باشد. افراد زیادی به دلیل نداشتن لپ تاپ برای نصب نرم افزار آنالیز اسکن، اقدام به خرید دستگاه هایی می کنند که امکان اتصال به گوشی موبایل از طریق وایرلس (بلوتوث ، وای فای) دارند.

از طرفی بسیاری از دوستان طبق سوالاتی که از آنها پرسیده ایم، به دنبال یک برنامه گنج یاب گوشی موبایل هستند که بتوانند بدون دستگاه فلزیاب اقدام به اسکن زیر زمین کنند. باید بگوییم احتمالا همچین برنامه هایی وجود دارد، اما شرکت های بزرگ سازنده فلزیاب، همچین برنامه ای را تا کنون ارائه نکرده اند.

نتیجه گیری

بهترین دستگاه گنج یاب در ایران شامل انواع سیستم های تصویری و بوقی می شود. بسیاری به دنبال بهترین اسکنر سه بعدی هستند که بتوانند اقدام به اسکن سه بعدی زیر زمین کنند. بسیاری نیز وجود دارند که جاهای بسیار خوبی دارند و تنها نیاز به یک نقطه زن پیشرفته دارند. از طرفی کسانی هم هستند که محل دقیق گنج را نمی دانند و دنبال شعاع زن و بهترین ردیاب برای پیدا کردن محل دفینه هستند.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 معرفی ایمیجر اسکورپیون ۷۰۰۰

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

سوالکده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *