نکات مهم در خرید فلزیاب 09100061388نکات مهم در خرید فلزیاب فروش فلزیاب در ارج طلایاب 09100061388

نکات مهم در خرید فلزیاب

 •  افرادی که هیچ وقت از فلزیاب و طلایاب استفاده نکرده اند و اطلاعات درباره فلزیاب ندارند. بایستی قبل از خرید حتما درباره این دستگاه های  از فروشندگان قابل اعتماد و یا سایت ها اطلاعاتی را کسب و تحقیق کنند تا راحتر به نتیجه برسند .
 • باید از اطلاعاتی که در فوق گفته شد جستجو کرده و صحت اطلاعات را تایید کنند. چراکه در شبکه های اجتماعی بسیاری از سودجویان به اشتباه اطلاعاتی را به نفع خودشان درج می کنند
 • شخصی که میخواهد دستگاه فلزیاب بخرد باید مشخص کند. با استفاده از دستگاه چند سانتی متر و یا چند متر میخواهد جستجو کند (آیا به دستگاهی با عمق بالا نیاز دارد یا به دستگاهی که عمق کم دارد اکتفا میکند)
 • دستگاهی که میخرید باید بدانید چه نوع سیستمی را دارد و برای چه نوع زمین هایی مناسب است و کارایی مناسبی دارد. پس موقع خرید گنج یاب به تفکیک و سیستم کاری آن دقت کنید. نکات مهم در خرید فلزیاب
 • قابلیت تفکیک فلزات معمولا در فلزیاب های VLF وجود دارد. دستگاه فلزیاب دارای تفکیک فلزات زیر زمین را به عنوان با ارزش و بی ارزش و طلا شناسایی میکند. بعضی از دستگاه های VLF فقط دارای تفکیک با ارزش و بی ارزش هستند.
  هر سیستم دارای قابلیت مختلف است سیستم VLF دارای تفکیک طلا از غیر طلا نیست. اکنون فقط در سیستم های پیشرفته نسل جدید تفکیک طلا وجود دارد.

 

 

نکات مهم در خرید فلزیاب

 

نکات مهم در خرید فلزیاب

 • سیستم هایی که برای جستجوی سطحی با سیستم VLF هستند با استفاده از صدا و یا آی دی امکانات تفکیک فلزات را انجام می دهند.این فلزیاب ها مخصوص جستجوی سطحی هستند و جستجو در عمق بالا را انجام نمی دهند.
 • توجه داشته باشید  هر چقدر قطر کویل جستجوگر فلزیاب ها بزرگتر باشد عمق بیشتری را کاوش خواهند کرد.دقت کنید این ویژگی برای فلزات بزرگتر امکان پذیر است. پس قطر سر جستجوگر فلزیاب اگر بزرگتر شود تشخیص فلزات کوچک نیز سخت تر خواهد شد.حتی ممکن است کلا فلزات ریز را تشخیص ندهد.
 • خوب است بدانید دستگاه های گنج یاب فلزاتی که پوسیده شده اند را در اعماق بالا و فلزات جدید را در عمق کم و سطحی می توانند تشخیص دهند.(انواع فلزاتی مانند: آهن، استیل، مس، برنز، نقره، سرب، کروم، گالوانیزه، نیکل)
  طلا و پلاتین که پوسیده نمی شوند را از سطح و کمترین عمق می تواند به راحتی تشخیص دهند.

 

نکات مهم در خرید فلزیاب

 

 • باتری دستگاهی که انتخاب میکنید مهم است و دقت داشته باشید هرچه دستگاه گنج یاب باتری بیشتری را نگه دارد باعث می شود شما در هنگام جستجو کردن راحت تر به  کار ادامه دهید. همچنین توجه داشته باشید قدرت باتری ربطی به عمق دستگاه ندارد.
 • وقتی تصمیم به خرید فلزیاب گرفتید حتما حضوری پیش فروشنده دستگاه مراجعه کنید. حتما در محل های طبیعی (بیرون از ساختمان ها سازه ها) آموزش ببینیدو از قابلیت ها اطلاع کافی را بدست آورید به هر حرفی پشت تلفن باور نکنید.اثبات بخواهید از فروشنده. تست فلزیاب را کامل انجام دهید.
 • دستگاه های پالسی قادر به تشخیص فلزات را غیر فلزات هستند. در دستگاه معدوده ای وجود دارد که طلا را از غیر طلا تشخیص دهد.
 • فلزیاب های پالسی حفره را نمی توانند تشخیص دهند. و برای مواد معدنی موجود در خاک حساس هستند. حساسیت بالایی دارند به طوری که با لوپ معمولی از 1 تا 1.5 متری فلزات را تشخیص می دهند.

 

 

 • از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

  ۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
  ۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
  ۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
  ۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

  GeoSeeker ژئوالکتریک

  اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

  از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

  فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

  راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

  اینستاگرام آسیامدرن

  تلگرام آسیامدرن

  سوالکده ( سوالات متداول درباره  فلزیاب )

   

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *